Online služby a konzultace

S čím Vám mohu pomoci?

Myslím si, že on-line marketingu by se měly věnovat nejen velké firmy, ale i ty malé. Chápu, že ne každý na to má čas a znalosti, a právě pro tyto případy tu jsem já se svojí zlatou rybkou. Ne, že bych Vám uměl splnit každé přání, ale s těmi marketingovými Vám rozhodně pomohu. Online marketingu se věnuji od roku 2005, kdy jsem začal pracovat pro přední online agenturu, a jako freelancer působím od roku 2011.

Online marketing je v dnešní době nezbytným nástrojem pro úspěšný rozvoj podnikání. S rostoucím počtem internetových uživatelů a jejich závislostí na online prostředí je důležité se této formě marketingu věnovat. Online marketing je skvělým nástrojem pro firmy, které chtějí získat nové zákazníky nejen ze svého okolí, ale třeba i z druhého konce republiky. Proč tomu tak je? Protože v dnešní době jde většina lidí právě na internet, aby tam vyhledala produkty, služby nebo řešení svých potřeb. 

Není tedy škoda jim Vaše služby a skvělé produkty neukázat?


Pokud máte zájem o informace ohledně nových webových stránek klikněte zde. 


Konzultace zdarma

Nejste spokojeni s výkonem svého webu nebo s webem samotným? Nebo byste rádi jen něco zkonzultovali? Kontaktujte mě a mrkneme se na to.

Sociální sítě

Sociální sítě jsou fenoménem posledních let a i na nich se dají získávat noví zákazníci. Pokud nemáte čas, znalosti nebo chuť se jim věnovat, rád se Vám o ně postarám.

Analýzy a návrhy strategií

Pokud se již online marketingu věnujete, ale Vaše propagační kanály Vám nepřináší to, co očekáváte, je dobré provést analýzu. Dle výsledků mohu navrhnout strategii, jak to zlepšit.

E-mail marketing

Velmi efektivní nástroj, pro komunikaci se svými zákazníky. Můžete jim posílat informace nejen o svých produktech, ale také jim třeba zasílat přání k svátku či jiné automatizované kampaně.

Správa PPC kampaní

Velmi důležitá forma propagace, jejíž přínos je, zejména menšími firmami, často podceňován. Nemusíte si platit drahou agenturu, aby i pro Vás byly PPC kampaně výdělečné.

Webová analytika

Čísla, čísla a zase čísla. Jsou základem pro přehled o tom, jak si projekt vede. Pomohu Vám nastavit Google analytics účet, poradím jak s ním pracovat nebo to můžete nechat na mně a já Vám budu vše pravidelně reportovat.

SEO optimalizace

Návštěvnost z vyhledávačů je pro většinu projektů zcela zásadní. Zákazník, který k Vám přišel z vyhledávače, bývá ten nejlaciněji získaný, a proto je správně nastavené SEO základ každého webu.


Informace o tvorbě webových stránek


Máte na mě dotaz? 

Kontaktujte mě na 734 818 508, e-mailu nebo mi zanechte vzkaz.