Chcete nové, krásné a funkční webové stránky?

Za 9 900 Kč je můžete mít

Není nic jednoduššího než mi sdělit Vaši představu a požadavky a já Vám přesně takový web připravím. Plnohodnotný web pro menší firmu nebo živnostníky jsem schopný vyrobit již za 9 900 Kč bez DPH. Zajímá Vás, jak takový web vypadá? Právě jste na něm, tak si ho prohlédněte. Případně se můžete podívat do mých referencí.

Jak je možné se dostat na takto nízkou cenu? Pro účely živnostníků a malých firem je takovýto web plně dostačující. Neobsahuje žádné zbytečné funkce a také jeho administrace je uživatelsky velmi jednoduchá. Ani má hodinová sazba se nepohybuje v řádech tisíců, a proto taková cena. Pro náročnější zákazníky tvořím www stránky na míru. V takovém případě cena závisí na konkrétních požadavcích a přáních zákazníka. Zajímají Vás další informace? Kontaktujte mě a společně se o nich pobavíme.


Cena

Ne, že by byla nejdůležitější, ale rozhodující je. Vytvořím Vám www stránky za 9 900 Kč, což je cena skvělá, nemyslíte?

100% funkčnost a podpora

Webové stránky fungují na spolehlivém systému se zákaznickou podporou. Administrace webu je velmi jednoduchá, přesto v ní nastavíte vše potřebné.

Moderní a responzivní vzhled

Žádné obavy! Vzhled všech mnou vytvořených webových stránek splňuje moderní trendy, je uživatelský příjemný a v souladu se zadáním zákazníka. Správné zobrazování na mobilních zařízeních je samozřejmostí.

Správa webu po spuštění

Nemáte čas nebo chuť se webu průběžně věnovat? Můžeme se domluvit, že ho budu na základě Vašich požadavků spravovat já.

18-leté zkušenosti s online prostředím

Vzhledem k mým mnohaletým zkušenostem s online prostředím Vám snadno pomohu i s případným zviditelněním Vašich webových stránek a tedy i přivedením nových zákazníků

Funguje na Vaší doméně

Je naprostou samozřejmostí, že Vám nové webové stránky poběží na Vaší doméně. 


Zajímají Vás další informace? 

Kontaktujte mě na 734 818 508, e-mailu nebo mi zanechte vzkaz.